Konkursy

Previous Next

Tym razem zadanie było trudne i ambitne, lecz znalazł się śmiałek, który podjął się wyzwania.

Ogłaszamy oficjalnie, że zwyciężczynią naszego konkursu o temacie „Logika – jak myślenie pomaga w życiu” jest siedmioletnia Ania Siedlarczyk! Nagrodzony komiks można obejrzeć niżej w galerii konkursu.

GRATULUJEMY i pozdrawiamy!

Zespół portalu zabawyzdzieckiem.pl

 

 

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie dla dzieci polegającym na przygotowaniu krótkiej historyjki w postaci komiksu (do trzech obrazków rysunkowych) na temat „Logika – jak myślenie pomaga w życiu”. Jeśli chcecie, możecie podejrzeć nasz opis podstaw rysowania komiksu tutaj >>. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 6 do 9 lat.

Previous Next

Konkurs został rozstrzygnięty! Dziękujemy za nadesłanie pięknych prac, nasze pięcioosobowe jury miało twardy orzech do zgryzienia, a zdania były mocno podzielone. Ostatecznie zapadł werdykt: klaun i smok Goki powędrują do Hani i Nikodema, a Małgosia i Weronika otrzymają dodatkowe nagrody. Uprzejmie prosimy o podanie adresów do wysyłki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałego wywiązania się z konkursowego zadania!

 

 

 

Z okazji zbliżającego się Mikołaja zapraszamy na mikołajkowy konkurs plastyczny dla dzieci.

Previous Next

Kochani, bardzo Wam dziękujemy za wszystkie nadesłane prace! Włożyliście w nie dużo starania, a oglądanie ich dało nam dużo radości! Nasze jury, czyli nasi sędziowie, składało się z dziewięciu osób. Każda z nich utworzyła własny ranking, czyli listę prac, zaczynając od takiej, która im się najbardziej podobała. Zdania były bardzo podzielone, czyli każdemu podobały się najbardziej zupełnie inne obrazy! Po podsumowaniu jury postanowiło przyznać aż 4 główne nagrody.

Oto zwycięzcy:

Alex Penconek i Aleksander Szlasa, Antosia i Gabrysia.

Ponadto jury przyznało wyróżnienia, oto laureaci:

Lena Budzowska, Aicha Mejri, Karolina Pilar, Rozalka, Ola Karbowniczak, Izabela Radczak.

Prosimy o przysłanie w tym tygodniu adresów zwycięzców i osób wyróżnionych, abyśmy mogli wysłać do Was nagrody! Przesyłki prawdopodobnie dotrą już w Nowym Roku - na dobry początek :)

 

 

 

 

Właśnie zdobyliśmy 10000 polubień na profilu witryny w portalu Facebook, za co wszystkim dziękujemy. Z tej okazji zapraszamy na świąteczny konkurs plastyczny dla dzieci.

Wszystkie prawa zastrzeżone 2017© zabawyzdzieckiem.pl