Konkursy

Previous Next

Jarosz – polskie potrawy bezmięsne - konkurs plastyczny dla dzieci

Pięknie dziękujemy za nadesłane prace, sprawiły nam dużo radości i na pewno rozweselą wszystkich naszych użytkowników, którzy odwiedzą galerię konkursową. Po głębokim namyśle i naradzie nasze jury postanowiło przyznać pierwsze miejsce ex aequo obu uczestniczkom konkursu: Gabrysi za pracę „Wesołe pierogi”, która każdego wprawi w doskonały świąteczny humor i Antosi za niezwykle staranną i równie nastrojową pracę „Tęczowa świąteczna rybka”.

Serdecznie gratulujemy i nagrodę szykujemy!

Zespół portalu zabawyzdzieckiem.pl

 

 

15 000 polubień!!! Dziękujemy Wam wszystkim serdecznie!!!!! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs - zapraszamy!

Już niedługo Święta, czas przygotowań do nich. Ich ogromną część stanowi przygotowanie wigilijnych potraw, które nie zawierają mięsa. W związku z tym zapraszamy dzieci do uczestnictwa w konkursie polegającym na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką na temat „Jarosz – polskie potrawy bezmięsne”. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Zwycięzca konkursu otrzyma zestaw „Polskie Pierogi – Terapia Motoryki Małej”, który opisaliśmy tutaj >>.

Wedle naszego uznania możemy również przyznać dodatkowe nagrody.

Aby dziecko mogło wziąć udział w konkursie, jego opiekun prawny musi zapoznać się z poniższym regulaminem, a następnie przesłać zdjęcie lub skan pracy dobrej jakości wraz z informacjami o autorze (imię, nazwisko, wiek), na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyniki konkursu ogłosimy na Mikołajki, czyli 6 grudnia 2019 roku.

Zapraszamy serdecznie do udziału!

 

GALERIA KONKURSU

„Wesołe pierogi”, Gabrysia, lat 4,5

 

„Tęczowa Świąteczna Rybka”, Antosia, lat 6

 

 

REGULAMIN KONKURSU

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma Setara Agnieszka Wróblewicz z siedzibą na ul. Poznańskiej 14/2, 62-028 Koziegłowy.

2. Celem konkursu jest wybranie pracy plastycznej na temat „Jarosz – polskie potrawy bezmięsne” – technika dowolna.

3. Konkurs trwać będzie od 28 listopada do 5 grudnia.

4. Wyniki zostaną ogłoszone 6 grudnia 2019 roku.

5. Konkurs odbywa się na podstawie niniejszego regulaminu.

6. Nadesłanie pracy konkursowej oznacza zaakceptowanie niniejszego regulaminu.

7. Opiekunowie prawni uczestnika zapewniają, że jest autorem przysłanej pracy konkursowej i przysługują mu niczym nieograniczone osobiste i majątkowe prawa autorskie do przysłanej pracy konkursowej.

8. Z chwilą doręczenia egzemplarza pracy konkursowej organizatorowi nabywa on własność tego egzemplarza, a z chwilą wydania nagrody Uczestnikowi, Organizator nabywa nieodpłatnie majątkowe prawa autorskie do nagrodzonej pracy Uczestnika na następujących polach eksploatacji: witryna internetowa zabawyzdzieckiem.pl, aplikacje mobilne związane z witryną internetową zabawyzdzieckiem.pl, profile witryny internetowej zabawyzdzieckiem.pl w mediach społecznościowych.

9. Opiekunowie prawni decydują o formie uznania autorstwa dziecka przy opublikowanym obrazie pracy (imię i nazwisko, imię, inicjały, oraz ewentualnie wiek); informację tę należy podać, przesyłając pracę.

10. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego.

Zasady konkursu

1. Uczestnikiem konkursu mogą być dzieci w wieku od 3 do 6 lat, za zgodą opiekunów prawnych.

2. Każdy uczestnik może przesłać jedno zgłoszenie.

3. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zdjęcie lub skan pracy na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4. Przysłane prace konkursowe zostaną opublikowane w galerii konkursu w witrynie zabawyzdzieckiem.pl oraz na profilu witryny w portalu Facebook, a nagrodzone prace mogą zostać również wykorzystane w artykułach i aplikacjach portalu zabawyzdzieckiem.pl oraz jego profilach w mediach społecznościowych.

5. Jedna zwycięska praca zostanie wybrana przez zespół portalu zabawyzdzieckiem.pl, przy czym organizator zastrzega sobie prawo do przyznania nagród dodatkowych.

6. Wyniki zostaną ogłoszone w witrynie zabawyzdzieckiem.pl oraz na jej profilu w portalu Facebook.

7. Zwycięzcy zostaną także poinformowani o wynikach w wiadomości mailowej wysłanej na adres, z którego przysłane zostaną prace.

Nagrody

1. Nagrodami w konkursie są: publikacja zwycięskiej pracy oraz zestaw „Polskie Pierogi – Terapia Motoryki Małej”, który opisaliśmy tutaj >> ufundowany przez firmę Kargulek; ewentualne nagrody dodatkowe będą rzeczowymi nagrodami-niespodziankami.

2. Nie jest możliwa wymiana nagród na ekwiwalent pieniężny.

3. W celu otrzymania nagród rzeczowych wymagane będzie podanie przez zwycięzców adresu do wysyłki.

Reklamacje

1. Ewentualne reklamacje związane z konkursem należy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie prawa zastrzeżone 2017© zabawyzdzieckiem.pl