Konkursy

Previous Next

Dobry prezent - konkurs plastyczny dla dzieci

Konkurs został rozstrzygnięty! Dziękujemy za nadesłanie pięknych prac, nasze pięcioosobowe jury miało twardy orzech do zgryzienia, a zdania były mocno podzielone. Ostatecznie zapadł werdykt: klaun i smok Goki powędrują do Hani i Nikodema, a Małgosia i Weronika otrzymają dodatkowe nagrody. Uprzejmie prosimy o podanie adresów do wysyłki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałego wywiązania się z konkursowego zadania!

 

 

 

Z okazji zbliżającego się Mikołaja zapraszamy na mikołajkowy konkurs plastyczny dla dzieci.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej ilustrującej „dobry prezent”, dowolną techniką. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Wybierzemy dwie zwycięskie prace. Nagrodą w konkursie jest zabawka marki Goki, wybrana losowo: smok lub klaun (zob. recenzja >>).

Żeby móc wziąć udział w konkursie, rodzic zgłaszający pracę swojego dziecka musi zapoznać się z poniższym regulaminem i przesłać dobrej jakości zdjęcie lub skan pracy, wraz z informacjami o autorze (zgodnie z regulaminem) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyniki konkursu ogłosimy 5 grudnia 2017 roku.

Zapraszam serdecznie do udziału!

GALERIA KONKURSU

Hanna Żółtaszek, lat 6

 

Weronika, lat 6

 

Małgosia, lat 5

 

Nikodem, lat 5

 

REGULAMIN KONKURSU

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma Setara Agnieszka Wróblewicz z siedzibą na ul. Poznańskiej 14/2, 62-028 Koziegłowy.

2. Celem konkursu jest wybranie pracy plastycznej ilustrującej „dobry prezent” dowolną techniką.

3. Konkurs trwać będzie od 2 do 4 grudnia.

4. Wyniki zostaną ogłoszone 5 grudnia.

5. Konkurs odbywa się na podstawie niniejszego regulaminu.

6. Nadesłanie pracy konkursowej oznacza zaakceptowanie niniejszego regulaminu.

7. Opiekunowie prawni uczestnika zapewniają, że jest autorem przysłanej pracy konkursowej i przysługują mu niczym nieograniczone osobiste i majątkowe prawa autorskie do przysłanej pracy konkursowej.

8. Nadesłanie pracy konkursowej oznacza zezwolenie na publikację pracy konkursowej uczestnika w witrynie zabawyzdzieckiem.pl oraz na profilu witryny w portalu Facebook.

9. Opiekunowie prawni decydują o formie uznania autorstwa dziecka przy opublikowanym obrazie pracy (imię i nazwisko, imię, inicjały, oraz ewentualnie wiek); informację tę należy podać, przesyłając pracę.

10. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego.

Zasady konkursu

1. Uczestnikiem konkursu mogą być dzieci w wieku od 4 do 6 lat, za zgodą opiekunów prawnych.

2. Każdy uczestnik może przesłać jedno zgłoszenie.

3. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zdjęcie lub skan pracy na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4. Przysłane prace konkursowe zostaną opublikowane w galerii konkursu w witrynie zabawyzdzieckiem.pl oraz na profilu witryny w portalu Facebook.

5. Dwie zwycięskie prace zostaną wybrane przez zespół portalu zabawyzdzieckiem.pl.

6. Wyniki zostaną ogłoszone w witrynie zabawyzdzieckiem.pl oraz na jej profilu w portalu Facebook.

7. Zwycięzcy zostaną także poinformowani o wynikach w wiadomości mailowej wysłanej na adres, z którego przysłane zostaną prace.

Nagrody

1. Nagrodami w konkursie są: publikacja zwycięskich prac oraz układanki marki Goki (nasza recenzja >>) ufundowane przez firmę Eastech sp. z o.o.

2. Nie jest możliwa wymiana nagród na ekwiwalent pieniężny.

3. W celu otrzymania nagród rzeczowych wymagane będzie podanie przez zwycięzców adresu do wysyłki.

Reklamacje

1. Ewentualne reklamacje związane z konkursem należy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie prawa zastrzeżone 2017© zabawyzdzieckiem.pl