Konkursy

Previous Next

Logika – jak myślenie pomaga w życiu - konkurs dla dzieci

Tym razem zadanie było trudne i ambitne, lecz znalazł się śmiałek, który podjął się wyzwania.

Ogłaszamy oficjalnie, że zwyciężczynią naszego konkursu o temacie „Logika – jak myślenie pomaga w życiu” jest siedmioletnia Ania Siedlarczyk! Nagrodzony komiks można obejrzeć niżej w galerii konkursu.

GRATULUJEMY i pozdrawiamy!

Zespół portalu zabawyzdzieckiem.pl

 

 

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie dla dzieci polegającym na przygotowaniu krótkiej historyjki w postaci komiksu (do trzech obrazków rysunkowych) na temat „Logika – jak myślenie pomaga w życiu”. Jeśli chcecie, możecie podejrzeć nasz opis podstaw rysowania komiksu tutaj >>. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 6 do 9 lat.

Zwycięzca konkursu otrzyma zestaw „Pan Ślimak – Układanka Lewopółkulowa”, który opisaliśmy tutaj >>.

Wedle naszego uznania możemy również przyznać dodatkowe nagrody.

Aby dziecko mogło wziąć udział w konkursie, jego opiekun prawny musi zapoznać się z poniższym regulaminem, a następnie przesłać zdjęcie lub skan pracy dobrej jakości wraz z informacjami o autorze (imię, nazwisko, wiek), na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyniki konkursu ogłosimy 19 listopada 2019 roku.

Zapraszamy serdecznie do udziału!

 

 

GALERIA KONKURSU

 

Ania Siedlarczyk, lat 7, Kraków

 

REGULAMIN KONKURSU

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma Setara Agnieszka Wróblewicz z siedzibą na ul. Poznańskiej 14/2, 62-028 Koziegłowy.

2. Celem konkursu jest wybranie pracy plastycznej na temat „Logika – jak myślenie pomaga w życiu” – krótkiej historyjki w formie komiksu (do trzech obrazków rysunkowych).

3. Konkurs trwać będzie od 8 do 17 listopada.

4. Wyniki zostaną ogłoszone 19 listopada 2019 roku.

5. Konkurs odbywa się na podstawie niniejszego regulaminu.

6. Nadesłanie pracy konkursowej oznacza zaakceptowanie niniejszego regulaminu.

7. Opiekunowie prawni uczestnika zapewniają, że jest autorem przysłanej pracy konkursowej i przysługują mu niczym nieograniczone osobiste i majątkowe prawa autorskie do przysłanej pracy konkursowej.

8. Z chwilą doręczenia egzemplarza pracy konkursowej organizatorowi nabywa on własność tego egzemplarza, a z chwilą wydania nagrody Uczestnikowi, Organizator nabywa nieodpłatnie majątkowe prawa autorskie do nagrodzonej pracy Uczestnika na następujących polach eksploatacji: witryna internetowa zabawyzdzieckiem.pl, aplikacje mobilne związane z witryną internetową zabawyzdzieckiem.pl, profile witryny internetowej zabawyzdzieckiem.pl w mediach społecznościowych.

9. Opiekunowie prawni decydują o formie uznania autorstwa dziecka przy opublikowanym obrazie pracy (imię i nazwisko, imię, inicjały, oraz ewentualnie wiek); informację tę należy podać, przesyłając pracę.

10. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego.

Zasady konkursu

1. Uczestnikiem konkursu mogą być dzieci w wieku od 6 do 9 lat, za zgodą opiekunów prawnych.

2. Każdy uczestnik może przesłać jedno zgłoszenie.

3. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zdjęcie lub skan pracy na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4. Przysłane prace konkursowe zostaną opublikowane w galerii konkursu w witrynie zabawyzdzieckiem.pl oraz na profilu witryny w portalu Facebook, a nagrodzone prace również w artykule „Rysowanie komiksu” w witrynie zabawyzdzieckiem.pl.

5. Jedna zwycięska praca zostanie wybrana przez zespół portalu zabawyzdzieckiem.pl, przy czym organizator zastrzega sobie prawo do przyznania nagród dodatkowych.

6. Wyniki zostaną ogłoszone w witrynie zabawyzdzieckiem.pl oraz na jej profilu w portalu Facebook.

7. Zwycięzcy zostaną także poinformowani o wynikach w wiadomości mailowej wysłanej na adres, z którego przysłane zostaną prace.

Nagrody

1. Nagrodami w konkursie są: publikacja zwycięskiej pracy oraz zestaw „Pan Ślimak – Układanka Lewopółkulowa”, który opisaliśmy tutaj >> ufundowany przez firmę Kargulek; ewentualne nagrody dodatkowe będą rzeczowymi nagrodami-niespodziankami.

2. Nie jest możliwa wymiana nagród na ekwiwalent pieniężny.

3. W celu otrzymania nagród rzeczowych wymagane będzie podanie przez zwycięzców adresu do wysyłki.

Reklamacje

1. Ewentualne reklamacje związane z konkursem należy zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie prawa zastrzeżone 2017© zabawyzdzieckiem.pl