Witamy!

Witamy na stronie www.zabawyzdzieckiem.pl!!!

Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki zabaw!

Serdecznie witamy na stronie Zabawy z dzieckiem.

Strona Zabawy z dzieckiem powstała z myślą o wszystkich Rodzicach (i innych osobach: krewnych i przyjaciołach) lubiących i pragnących bawić się z dziećmi, chcących podzielić się swoimi pomysłami na zabawy, a także poszukujących nowych pomysłów na wspólne spędzanie czasu.

Dla ułatwienia, zabawy w naszym wortalu zostały podzielone wg wieku uczestników oraz rodzaju zabawy.  Dodatkowo, w naszej wyszukiwarce mogą Państwo zaznaczyć miejsce, ilość uczestników oraz rekwizyty. Oczywiście, wiele zabaw nadaje się wyśmienicie dla uczestników w szerokim przedziale wiekowym, a duża ich część ćwiczy kilka umiejętności lub nadaje się dla różnej liczby osób; w wiele można się bawić i na dworze, i w domu. Tym niemniej, mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas wielorakie kryteria wyszukiwania okażą się pomocne.

Dodatkowo, zadbaliśmy o to, by w wortalu znalazła się dobra literatura dla dzieci: klasyka polskiej poezji i prozy pisanej z myślą o najmłodszych. W pierwszej kolejności na wortalu znalazły się utwory należące już do domeny publicznej.

Znalazło się również miejsce dla garści linków do wartych odwiedzenia stron; w miarę upływu czasu zadbamy o dodatkowe materiały oraz udogodnienia.

Tymczasem, życzymy Państwu miłego pobytu na stronie,

Redakcja

Wszystkie prawa zastrzeżone 2017© zabawyzdzieckiem.pl